Zapraszamy organizatorów kolonii i obozów
dla dzieci i młodzieży.

 

Dzieci i młodzież czują się u nas szczególnie dobrze ze względu na bezpośrednie położenie ośrodka przy jeziorze i plaży, możliwość korzystania z boisk sportowych i las, który otacza naszą polanę. Cały teren ośrodka jest oświetlony, ogrodzony i nadzorowany przez całą dobę. Ograniczony dostęp osób obcych. 

Przyjmujemy zgłoszenia grup już od 20 osób. Posiadamy aktualną dokumentację przeglądu Straży Pożarnej i Sanepidu. Kadra może przebywać bezpłatnie.

Posiadamy 200 miejsc w domkach drewnianych o różnym standardzie (łazienki i WC), skupionych w jednej części ośrodka oraz miejsca w pokojach z łazienką w budynku głównym. Istnieje możliwość postawienia namiotów na polu biwakowym.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie włącznie z podwieczorkiem. Na plaży nad bezpieczeństwem dzieci w sezonie czuwa ratownik WOPR.

Pracownicy ośrodka to zgrany i sprawdzony zespół. Administracja Ośrodka pomoże rozwiązać wszystkie problemy i będzie na bieżąco współpracowała z kadrą – elastyczność i dążenie do spełniania życzeń klientów to nasz priorytet.

Pomożemy w zorganizowaniu ciekawych wycieczek, zamówimy autokar.

Rozpalimy wieczorne ognisko i zaaranżujemy dyskotekę, a na życzenie zamówimy DJ
lub zespół muzyczny.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest piękne położenie bezpośrednio nad samym jeziorem, z własną plażą i kąpieliskiem, duży plac z trzema boiskami, dostęp do hali sportowej w pobliskiej szkole, letni amfiteatr, Sala Konferencyjna i świetlica, klub i wiaty ogniskowa na deszczowe dni.

Ośrodek Wypoczynkowy Hartek to idealne miejsce na wakacje w kraju, z których każde dziecko wróci zadowolone i wypoczęte.

Zapraszamy do wspólnego przeżycia przygody.

 


 

ZAPRASZAMY W SEZONIE LETNIM 2016

Pobyt grupy młodzieży z całodziennym wyżywieniem - 65 zł

 

·          młodzież do 16 lat

·          od 20 osób z opiekunem

·          minimum 7 noclegów

·          pobyt 1 opiekuna na 15 
  uczestników w cenie

·          Doba hotelowa 1400-1000

 

Cennik 2016 r