FIRMOWE SPOTKANIA SZKOLENIOWO - INTEGRACYJNE

W tym roku oddaliśmy do użytku zespół sal konferencyjnych i sali bankietowej. Stworzyliśmy stylowy i funkcjonalny budynek, wykonany w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna,
● Sala Bankietowa:
Polecamy przestronne wnętrza Sali, która pomieści jednocześnie do 160 osób, zaplecze gastronomiczne, bufet, szatnie, miejsce do zabawy dla dzieci oraz monitorowany parking.
Przygotowaliśmy też kameralną salę do spotkań na antresoli oraz dwa zadaszone tarasy, z pięknym widokiem na jezioro.
● Sale Konferencyjne:
Pomieszczą w zależności od układu krzeseł od 70 miejsc przy rozstawieniu bankietowym, do 120 osób – przy układzie krzeseł teatralnym.
W części Sali podłoga została wyłożona dębowym parkietem specjalnie do prowadzenia zajęć np. tanecznych, judo, karate.

Sale dostępne są dla osób niepełnosprawnych.
Sale znajdują się na nowo zagospodarowanym terenie, z wewnętrznym dziedzińcem, na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet dla kilkuset osób.
Za organizację imprez, ich obsługę oraz oprawę gastronomiczną odpowiada doświadczony personel. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia


SPŁYW KAJAKOWY RZEKAMI DRWĘCA I WEL.

Zapraszamy na spływ kajakowy dorzeczem rzeki Drwęcy oraz Wel. Niezapomniane chwile i bezpośredni kontakt z przyrodą zapewni Państwu jedno-, dwu- lub kilkudniowy wypoczynek na kajaku. Zapewnimy sprzęt i dojazd na miejsce, możemy pomóc w zapewnieniu asekuracji. Noclegi w Ośrodku Hartek - etapy spływu można zakończyć w odległości kilku kilometrów od nas. Dla chętnych możemy rozszerzyć ofertę pływania po rzekach Iławka, Wkra oraz Osa.

 


PROGRAM SPORTOWO - INTEGRACYJNY

Proponujemy plenerowy program sportowo-survivalowy, który ma za zadanie uczyć samodzielności, podejmowania decyzji i współpracy w grupie. Przy wyjazdach 3-5 dniowych proponujemy bloki zadaniowe, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

·         Blok bieg na orientację obejmuje umiejętność posługiwania się kompasem i mapą, określania azymutów i znajdowanie w terenie zadanych Punktów Kontrolnych. W trakcie biegu drużyny będą wykonywać zadania z Punktów Kontrolnych.

·         Blok z elementami sztuki przetrwania: umiejętność rozpalania ognisk, zdobywania wody i jedzenia, budowania schronienia.

·         Blok rowerowy wycieczka rowerowa po Welskim Parku Krajobrazowym, z dotarciem do ciekawych miejsc zaznaczonych na mapie.

·         Blok łuczniczy instruktaż łuczniczy, strzelanie ze sportowych łuków; techniki konstruowania własnej roboty łuków i strzał.

[Rozmiar: 26663 bajtów]

[Rozmiar: 17155 bajtów]

[Rozmiar: 28298 bajtów]

[Rozmiar: 27817 bajtów]

[Rozmiar: 10911 bajtów]

[Rozmiar: 6325 bajtów]

[Rozmiar: 6218 bajtów]

[Rozmiar: 7265 bajtów]

[Rozmiar: 4932 bajtów]

[Rozmiar: 5508 bajtów]

[Rozmiar: 2325 bajtów]