Sala Bankietowa i Sala Konferencyjna

w Ośrodku Wypoczynkowym Hartek

nad jeziorem Hartowieckim

 

Spełniamy Twoje marzenia…

 

Nowy kompleks sal bankietowej i konferencyjnej powstał na leśnej polanie, tuż przy brzegu jeziora. Z myślą o Was, stworzyliśmy stylowy i funkcjonalny budynek, wykonany w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna,

a w środku :

        Przestronne wnętrza – ponad 300 m2 sali, która pomieści do 160 osób, zaplecze gastronomiczne, bufet, szatnie, miejsce do zabawy dla dzieci oraz monitorowany parking. Przygotowujemy też kameralną salę na antresoli oraz dwa tarasy z widokiem na jezioro.

        W pełni wyposażone wygodne sale konferencyjne, a w niej tablica multimedialna, rzutnik z komputerem, ekran, dostęp do internetu, nagłośnienie. Jednorazowo możemy pomieścić do 100 osób na jednej lub 50 osób na drugiej Sali.

        Sale znajdują się na nowo zagospodarowanym terenie, z wewnętrznym dziedzińcem, na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet dla kilkuset osób.

        Dla dzieci - nowoczesny, składający się z wielu atrakcyjnych urządzeń, plac zabaw.

        Zapewnimy zakwaterowanie -prawie 2oo miejsc noclegowych.

        Pomożemy zorganizować dojazd do Ośrodka.

 

Za organizację imprez, ich obsługę oraz oprawę gastronomiczną odpowiada doświadczony personel. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia.

 

Uroczystości rodzinne i koleżeńskie. Jeżeli nasza rodzina i przyjaciele stanowią potężną gromadę, to najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie imprezy na terenie ośrodka.

 

Poza usługami standardowymi – noclegami oraz wyżywieniem możemy Państwu zaproponować zorganizowanie uroczystej kolacji, ogniska, pieczenie kiełbasek, pieczenie prosiaka, zaprosić kapelę lub zespół muzyczny. Możemy również zaproponować samo wynajęcie jednej z sal lub terenu rekreacyjnego.

 

Zorganizujemy dla rodziny i znajomych – WESELE, PRZYJĘCIE KOMUNIJNE, ROCZNICĘ ŚLUBU, IMIENINY I URODZINY ORAZ INNE SPOTKANIA RODZINNE.

 

ZAPRASZAMY przez cały rok,

 dodatkowe informacje na: www.bankietowa.eu