Uroczystości

Sala Bankietowa i Sala Konferencyjna
Spełniamy Twoje marzenia…

Sala bankietowa i konferencyjna

Nowy kompleks sal bankietowej i konferencyjnej powstał na leśnej polanie, tuż przy brzegu jeziora. Z myślą o Was, stworzyliśmy stylowy i funkcjonalny budynek, wykonany w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna.

A w środku :

300 m2 sali, która pomieści do 160 osób

  • Przestronne wnętrza – ponad 300 m2 sali, która pomieści do 160 osób. Znajduje się tam: zaplecze gastronomiczne, bufet, szatnie, miejsce do zabawy dla dzieci. Posiadamy również monitorowany parking. Przygotowujemy też kameralną salę na antresoli oraz dwa tarasy z widokiem na jezioro.
  • W pełni wyposażona, wygodna sala konferencyjna, a w niej: tablica multimedialna, rzutnik z komputerem, ekran, dostęp do internetu, nagłośnienie. Jednorazowo możemy pomieścić w niej do 100 osób.
  • Sale znajdują się na nowo zagospodarowanym terenie, z wewnętrznym dziedzińcem, na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet dla kilkuset osób.
  • Dla dzieci - nowoczesny, składający się z wielu atrakcyjnych urządzeń, plac zabaw.
  • Zapewnimy zakwaterowanie na 200 miejsc noclegowych.
  • Pomożemy zorganizować dojazd do Ośrodka.
  • Sale są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Za organizację imprez, ich obsługę oraz oprawę gastronomiczną odpowiada doświadczony personel. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia.

 

Uroczystości rodzinne i koleżeńskie – jeżeli wasza rodzina i przyjaciele stanowią potężną gromadę, to najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie imprezy na świeżym powietrzu.

Poza usługami standardowymi – noclegami oraz wyżywieniem – możemy Państwu zaproponować zorganizowanie uroczystej kolacji, ogniska, pieczenie kiełbasek, pieczenie prosiaka lub zaprosić zespół muzyczny. Możemy również zaproponować samo wynajęcie jednej z sal lub terenu rekreacyjnego.

Dodatkowe informacje znajdziesz na: