Obozy, kolonie, zielone szkoły i biwaki

Hartek - wczasy nad jeziorem
Zapraszamy organizatorów kolonii i obozów  dla dzieci i młodzieży.

Obozy i kolonie

Dzieci i młodzież czują się u nas szczególnie dobrze ze względu na bezpośrednie położenie ośrodka przy jeziorze i plaży oraz możliwości korzystania z boisk sportowych i lasu, który otacza naszą polanę.

Cały teren ośrodka jest oświetlony, ogrodzony i nadzorowany przez całą dobę. Ograniczony dostęp osób obcych. 

Przyjmujemy zgłoszenia grup już od 20 osób

Przyjmujemy zgłoszenia grup już od 20 osób. Posiadamy aktualną dokumentację przeglądu straży pożarnej i sanepidu. Kadra może przebywać bezpłatnie (jeden opiekun na szesnastu uczestników gratis).

Posiadamy 200 miejsc noclegowych w domkach drewnianych o różnym standardzie, skupionych w jednej części ośrodka oraz miejsca w pokojach z łazienką w budynku głównym. 

Zapewniamy całodzienne wyżywienie włącznie z podwieczorkiem. 

Na plaży nad bezpieczeństwem dzieci w sezonie czuwa ratownik WOPR.

Pracownicy ośrodka to zgrany i sprawdzony zespół. Administracja Ośrodka pomoże rozwiązać wszystkie problemy i będzie na bieżąco współpracowała z kadrą – elastyczność i dążenie do spełniania życzeń klientów to nasz priorytet.

Pomożemy w zorganizowaniu ciekawych wycieczek, zamówimy autokar. Rozpalimy wieczorne ognisko i zaaranżujemy dyskotekę, a na życzenie zamówimy DJ lub zespół muzyczny.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest piękne położenie bezpośrednio nad samym jeziorem, z własną plażą i kąpieliskiem, duży plac z trzema boiskami, dostęp do hali sportowej w pobliskiej szkole, letni amfiteatr, sala konferencyjna, bankietowa i świetlica oraz wiaty ogniskowe.

Ośrodek Wypoczynkowy Hartek to idealne miejsce na wakacje w kraju, z których każde dziecko wróci zadowolone i wypoczęte.

Zapraszamy do wspólnego przeżycia przygody.

Zapraszamy
w sezonie letnim 2023

Pobyt grupy młodzieży z całodziennym wyżywieniem.

Śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
  • młodzież do 16 lat
  • od 20 osób z opiekunem
  • minimum 7 noclegów
  • 1 opiekun na 16 uczestników w cenie
  • Doba hotelowa 14:00 – 10:00
Zielone szkoły zapraszamy wiosną i jesienią każdego roku.

Zielone szkoły

W otoczeniu natury dajemy możliwość poprowadzenia ciekawych zajęć i przygotowania uczniów do egzaminów.

Rowery górskie i turystyczne – zapraszamy na wycieczki rowerowe po okolicy: ciekawy i urozmaicony teren – przejazd wygodnymi drogami polnymi z dala od ruchu drogowego.

Boiska Sportowe – do dyspozycji szkolne boisko piłkarskie, boiska do siatkówki i koszykówki. Miejsce do gry w badmintona, ringo i inne gry zespołowe.

Wiaty Ogniskowe – wieczorem po zajęciach pomożemy zorganizować ognisko. Zapewnimy drewno na opał, kiełbaski lub inny poczęstunek.

Zabawy i dyskoteki – wieczorem pomożemy zorganizować dyskotekę, udostępnimy salę, oraz sprzęt grający. Dla wymagających zaprosimy DJ-a.

Zajęcia w terenie – pobliskie tereny leśne umożliwiają przeprowadzenie typowych zabaw rekreacyjnych dla młodzieży, jak np. podchody.

Wycieczki po lesie – przewodnik pokaże ciekawe miejsca i rośliny.

Sprzęt wodny –wycieczki po jeziorze Hartowieckim. Pomożemy również zorganizować spływ po rzece Wel.

Wycieczki autobusowe – program pobytu uatrakcyjnią wycieczki (np. Toruń, Olsztynek, Malbork, Park Dinozaurów w Solcu), w których organizacji chętnie pomożemy.

Zapraszamy również do zapoznania się z proponowanym przez nas programem survivalowym.

Wyjazdy integracyjne dla młodzieży proponujemy wyjazdy integracyjne również we wrześniu, zwłaszcza dla uczniów klas pierwszych szkół gimnazjalnych i licealnych. To świetny pomysł na wspólny start: polecamy tę opcję szczególnie dla nowo powstałych klas oraz grup.  Zaproponujemy również inne ciekawe programy integrujące dla uczniów.

Teren Ośrodka Wypoczynkowego jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Na terenie znajduje się Bar Gastronomiczny, Wiaty ogniskowe, Boiska sportowe

Cennik dla grup szkolncyh

zapytaj o aktualne ceny

(grupa od 20 os z opiekunem, minimum 2 noclegi)

UWAGA!
przy grupie min 16-osobowej nocleg 1 opiekuna bez opłat

Doba hotelowa: 14:00-10:00

Zapytaj o dostępność