Szkolenia, konferencje, spotkania integracyjne

Firmowe spotkania szkoleniowo - integracyjne
Sala konferencyjna

Szkolenia, konferencje

W 2013 roku oddaliśmy do użytku zespół sal konferencyjnych i sali bankietowej. Stworzyliśmy stylowy i funkcjonalny budynek, wykonany w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna.

Sala bankietowa

Polecamy przestronne wnętrza sali bankietowej, która pomieści jednocześnie do 170 osób. W sali znajduje się również: zaplecze gastronomiczne, bufet, szatnie, miejsce do zabawy dla dzieci. Dysponujemy również monitorowanym parkingiem.  Posiadamy też kameralną salę do spotkań na antresoli oraz dwa zadaszone tarasy, z pięknym widokiem na jezioro.

Sale konferencyjne

Pomieszczą, w zależności od układu krzeseł, od 70 (miejsc przy rozstawieniu bankietowym) do 120 osób – przy układzie krzeseł teatralnym.  W części sali podłoga została wyłożona dębowym parkietem specjalnie do prowadzenia zajęć kinestetycznych.

W wolnym czasie...

W wolnym czasie zapraszamy na ciekawe wycieczki:

Malbork – Największy Zamek Krzyżacki w Europie

Olsztynek – najstarszy Skansen Wsi Mazurskiej

Iława – rejs statkiem po Jezioraku, najdłuższym jeziorze w Europie

Brodnica – wieża zamkowa oraz muzeum

Golub Dobrzyń – XIII w. zamek w stylu gotycko-renesansowym

Toruń – Zabytkowe Stare Miasto z Domem Kopernika

Nidzica – Zamek Krzyżacki

Olsztyn – Planetarium i Stare Miasto

Stadnina koni w Koszelewach

Firmowe spotkania szkoleniowo - integracyjne

Oferta spotkań integracyjnych

Polecamy zespół sal konferencyjnych i sali bankietowej. Stworzyliśmy stylowy i funkcjonalny budynek, wykonany w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna.

Sale dostępne są dla osób niepełnosprawnych.

Sale znajdują się na nowo zagospodarowanym terenie, z wewnętrznym dziedzińcem, na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet dla kilkuset osób. Za organizację imprez, ich obsługę oraz oprawę gastronomiczną odpowiada doświadczony personel. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia

Spływ kajakowy

Zapraszamy na spływ kajakowy dorzeczem rzeki Drwęcy oraz Welu. Niezapomniane chwile i bezpośredni kontakt z przyrodą zapewni Państwu jedno-, dwu- lub kilkudniowy wypoczynek na kajaku. Zapewnimy sprzęt i dojazd na miejsce, możemy pomóc w zapewnieniu asekuracji. Noclegi w Ośrodku Hartek - etapy spływu można zakończyć w odległości kilku kilometrów od nas. Dla chętnych możemy rozszerzyć ofertę pływania po rzekach Iławka, Wkra oraz Osa.

Program sportowo-integracyjny

Proponujemy plenerowy program sportowo-survivalowy, który ma za zadanie uczyć samodzielności, podejmowania decyzji i współpracy w grupie. Przy wyjazdach 3-5 dniowych proponujemy bloki zadaniowe, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Program sportowo-integracyjny

Blok bieg na orientację obejmuje:
umiejętność posługiwania się kompasem i mapą, określania azymutów i znajdowanie w terenie zadanych Punktów Kontrolnych. W trakcie biegu drużyny będą wykonywać zadania z Punktów Kontrolnych.

Blok z elementami sztuki przetrwania: umiejętność rozpalania ognisk, zdobywania wody i jedzenia, budowania schronienia.

Blok rowerowy wycieczka rowerowa – po Welskim Parku Krajobrazowym, z dotarciem do ciekawych miejsc zaznaczonych na mapie.

Blok łuczniczy: instruktaż łuczniczy, strzelanie ze sportowych łuków; techniki konstruowania własnej roboty łuków i strzał.